HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

(TERMINY SPOTKAŃ MOGĄ ULEC ZMIANIE

O CZYM ZOSTANĄ PAŃSTWO WCZEŚNIEJ POINFORMOWANI PRZEZ NAUCZYCIELI)

WRZESIEŃ 2019 

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/miejsce Godziny Nauczyciel
1 27 09.2019 stołówka 15.00-17:00 Iwona Krześniak
2 26.09.19r. stołówka 15:00-17:00 Aneta Lewczak
2  ped.specjalny 03.09.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 25.09.2019 stołówka 15:00-17:00 Monika Biłozor
4 10.09.19 stołówka 15:00-17:00 Anna Rom
4 ped. specjalny 24. 09. gabinet logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 11.09.2019 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Klaudia Smiatek
5 ped. specjalny 20.09.2019gab.log 7.30-8.30 M.Werkowska-Mazur
6 30.09.2019 r. stołówka 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 10.09. gabinet logopedy 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 26.09.2019 gabinet logopedy 15:00-17:00 Małgorzata Drzazga
8 16.09.2019
stołówka
15:00-17:00 Katarzna Niewińska
9 19.09.2019 stołówka 15:00-17:00 Katarzyna Marcjan
10 27.09.2019 stołówka 15:00-17:00 Karolina Miszczuk
10 ped. specjalny 17.09.2019 gabinet logopedy 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 25.09 2019 stołówka 15:00-17:00 Monika Witkowska
12 24.09.2019( wtorek ) stołówka 15:00-17:00 Agnieszka Pinach
Logopeda 27.09 (piątek)

gabinet logopedy

15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 10.09.2019 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

 

 

PAŹDZIERNIK 2019

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/miejsce Godziny Nauczyciel
1 24.10.2019 stolowka 15.00-17:00 Kamila Malesza
2 16.10.2019 stołówka 15:00-17:00 Karolina Łaguna
2  ped.specjalny 08.10.19 r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 22.10.19 gabinet 15:00-17:00 Magdalena Lipowiecka
4 1.10.19 gabinet 15:00-17:00 Matkowska
4 ped. specjalny 22.10. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 17.10.2019 r.

Stołówka

15:00-17:00 Mirosława Mądra
5 ped. specjalny 4.10.2019 gab.log. 12,30-13,30 M.Werkowska-Mazur
6 24.10.2019 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 15.10 gabinet log. 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 17.10.2019 gabinet logopedy 15:00-17:00 Magdalena Harendarz
8 09.10.2019 stołówka 15:00-17:00 Agata Wieczorek
9 22.10.2019 gabinet logopedy 15:00-17:00 Klaudia Chojnicka
10 Kotki 16.10.2019 stołówka 15:00-17:00 Dorota Jastrzębska
10 ped. specjalny 22.10.2019 gabinet logopedy 8:00-9:00 Alicja Paprocka
2 Tygryski 17.10.2019 gabinet logopedy 15:00 - 17:00 Karolina Łaguna
11 16.10.2019 gab. logopedy 15:00-17:00 Anna Jankowska
12Biedronki 29.10.2019( wtorek) stołówka 15:00-17:00 Paulina Popiel
Logopeda 25.10.2019 (piątek) gabinet logopedy 15:00-16:00 Beata Gigiel
Psycholog 29.10.2019 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

 

 

LISTOPAD 2019

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/miejsce Godziny Nauczyciel
1 27.11 2019 stolowka 15.00-17:00 Iwonka Krzesniak
2 13.11.19r. stołówka 15:00-17:00 Aneta Lewczak
2  ped.specjalny 12.11.19r.gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 13.11.2019 stołówka 15:00-17:00 Monika Biłozor
4 6.11.19 stołówka 15:00-17:00 Anna Rom
4 ped. specjalny 19.11. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 20.11.2019 r. gabinet psychologa 15:00-17:00 Klaudia Smiatek
5 ped. specjalny 21,11,2019 12,30-13,30 M.Werkowska-Mazur
6 14.11.2019 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 26.11 gabinet log. 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 21.11.2019 gabinet logopedy 15:00-17:00 Małgorzata Drzazga
8 25.11.2019

stołówka

15:00-17:00 Katrzyna Niewińska
9 21.11.2019 stolowka 15:00-17:00 Katarzyna Marcjan
10 20.11.2019 stołówka 15:00-17:00 Karolina Miszczuk
10 ped. specjalny 5.11.2019 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 Mrówki 21.11.2019 stołówka 15:00-17:00 Monika Witkowska
12 Biedronki 19.11.2019( wtorek) stołówka 15:00-17:00 Agnieszka Pinach
Logopeda 22.11.2019 (piątek)

 

gabinet logopedy

15:00-16:00 Beata Gigiel
Psycholog 26.11.2019 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

GRUDZIEŃ 2019

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 18.12.2019 stołówka 15:00-17:00 Kamila Malesza
2 12.12.2019 gabinet logopedyczny 7.00-9.00 Karolina Łaguna
2  ped.specjalny 17.12.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 3.12.19gabinet 15:00-17:00 Magdalena Lipowiecka
4 4.12.19 stołówka 15:00-17:00 Matkowska
4 ped. specjalny 10.12. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 P 11.12.2019 r.

gabinet logopedy

15:00-17:00 Mirosława Mądra
5 ped. specjalny 2,12,2019 12,30-13,30 M.Werkowska-Mazur
6 5.12.2019 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 3.12. gabinet log 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 12.12.2019 gabinet logopedy 15:00-17:00 Magdalena Harendarz
8 17.12.2019 stołówka 15:00-17:00 Agata Wieczorek
9 17.12.2019 gabinet log 15:00-17:00 Klaudia Chojnicka
10 11.12.2019 stołówka 15:00-17:00 Dorota Jastrzębska
10 ped. specjalny 10.12.2019 13:00-14:00 Alicja Paprocka
11 13.12.2018 gab.logopedy 15:00-17:00 Anna Jankowska
12 10.12.2019(wtorek) stołówka 15:00-17:00 Paulina Popiel
Logopeda 8.12.2019 (piątek)

gabinet logopedy

15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 17.12. 2019 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

STYCZEŃ 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 23.01.2020 stołówka 15.00-17:00 Iwona Krześniak
2 20.01.20r. stołówka 15:00-17:00 Aneta Lewczak
2  ped.specjalny 28.01.20r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 22.01.20 stołówka 15:00-17:00 Monika Biłozor
4 15.01.20 stołówka 15:00-17:00 Anna Rom
4 ped. specjalny 21.01. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 Pingwiny 15.01.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Klaudia Smiatek
5 ped. specjalny 4.01.2020 7:30-8:30 M.Werkowska-Mazur
6 23.01.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 14.01 gabinet log 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 16.01.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Małgorzata Drzazga
8 20.01.2020

stołówka

15:00-17:00 K.Niewińska
9 21.01.2020 stołówka 15:00-17:00 Katarzyna Marcjan
10 16.01.2020  stołówka 15:00-17:00 karolina miszczuk
10 ped. specjalny 7.01.2019 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprock
11 30.01.2020 stołówka 15:00-17:00 Monika Witkowska
12 28.01.2020(wtorek) stołówka 15:00-17:00 Agnieszka Pinach
Logopeda 24.01.2020 gabinet logopedy 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 21.01.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

LUTY 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 20.02.2020 stolowka 15.00-17:00 Kamila Malesza
2 04.02.20 stolowka 15:00-17:00 Karolina Laguna
2  ped.specjalny 25.02.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 12.02.20 gabinet 15:00-17:00 Magdalena Lipowiecka
4  26.02.20 stołówka 15:00-17:00 Matkowska
4 ped. specja3lny 18.02. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 Pingwiny 10.02.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Mirosława Mądra
5 ped. specjalny 3.02.2020 12:30-13:30 M.Werkowska-mazur
6 20.02.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 11.02. gabinet log 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 13.02.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Magdalena Harendarz
8 11.02.2020

stołówka

15:00-17:00 Agata Wieczorek
9 25.02.2020 gabinet log 15:00-17:00 Klaudia Chojnicka
10 19.02.2020 Gabinet 15:00-17:00 Dorota Jastrzębska
10 ped. specjalny 4.02.2020 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 27.02.2020 gab.logopedy 15:00-17:00 Anna Jankowska
12 18.02.2020 ( wtorek) stołówka 15:00-17:00 Paulina Popiel
Logopeda 21.02.2020 piątek 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 18.02.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

MARZEC 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 26.03.2020 stołówka 15.00-17:00 Iwona Krześniak
2 23.03.19r. 15:00-17:00 Aneta Lewczak
2  ped.specjalny 10.03.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 18.03.20 stołówka 15:00-17:00 Monika Biłozor
4 11.03.20 stołówka 15:00-17:00 Anna Rom
4 ped. specjalny 17.03. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 Pingwiny 11.03.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Klaudia Smiatek
5 ped. specjalny 2.03.2020 gab.log 12:30-13.30 M.Werkowska-Mazur
6 19.03.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 24.03 gabinet log. 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 12.03.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Małgorzata Drzazga
8 09.03.2020

stołówka

15:00-17:00 K.Niewińska
9 19.03.2020 stolowka 15:00-17:00 Katarzyna Marcjan
10 12.03 stołówka 15:00-17:00 Karolina Miszczuk
10 ped. specjalny 31.03.2020 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 23.03.2020 stołówka 15:00-17:00 Monika Witkowska
12 24.03.2020(wtorek) stołówka 15:00-17:00 Agnieszka Pinach
Logopeda 27.03.2020 (piątek) gabinet logopedy 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 24.03.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

KWIECIEŃ 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 23.04.2020 stołówka 15.00-17:00 Kamila Malesza
2 07.04.20 gabinet 15:00-17:00 Karolina Laguna
2  ped.specjalny 28.04.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 08.04.20 gabinet 15:00-17:00 Magdalena Lipowiecka
4 9.04.20 stołówka 15:00-17:00 Aleksandra Matkowska
4 ped. specjalny 21.04. 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 08.04.2020 stołówka 15:00-17:00 Mirosława Mądra
5 ped. specjalny 6.04.2020 gab.log 12.30-13.30 M.Werkowska-Mazur
6 23.04.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 14.03 gabinet log. 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 16.04.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Magdalena Harendarz
8 21.04.2020 stołówka 15:00-17:00 Agata Wieczorek
9 21.04.2020 gabinet log 15:00-17:00 Klaudia Chojnicka
10 16.04.2020 stołówka 15:00-17:00 Anna Jankowska
10 ped. specjalny 7.04.2020 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 15.04.2020 Gabinet 15:00-17:00 Dorota Jastrzębska
12 28.04.2020( wtorek) stołówka 15:00-17:00               Paulina Popiel
Logopeda 17.04.2020 (piątek) gabinet logopedy 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 14.04.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

 

MAJ 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 28.05.20 stołówka 15.00-17:00 Iwona Krześniak
2 27.05.19r. 15:00-17:00 Aneta Lewczak
2  ped.specjalny 05.05.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 13.05.20 15:00-17:00 Monika Biłozor
4 20.05.20 stołówka 15:00-17:00 Anna
Rom
4 ped. specjalny 19.05 . 19 r gab logopedy 8:00 - 9:00 Joanna Majchrzak
5 20.05.2020 r gabinet logopedy 15:00-17:00 Klaudia Smiatek
5 ped. specjalny 11.05.2020 gab.log 12.30-13.30 M.Werkowska-Mazur
6 14.05.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 26.05. gabinet log. 8.00-9.00 Agnieszka Jarczewska
7 7.05.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Małgorzata Drzazga
8 18.05.2020

stołówka

15:00-17:00 K.Niewińska
9 19.05.2020r. Gabinet logopedy 15:00-17:00 Katarzyna Marcjan
10 21.05.2020 gab. logopedy 15:00-17:00 karolina miszczuk
10 ped. specjalny 12.05.2020 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 21.05.2020 stołówka 15:00-17:00 Monika Witkowska
12 19.05.2020 ( wtorek) stołówka 15:00-17:00 Agnieszka Pinach
Logopeda 22.05.2020 (piątek) gabinet logopedy 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 12.05.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz

 

CZERWIEC 2020

Konsultacje indywidualne - gabinet logopedy/psychologa i stołówka

Grupa Data/ miejsce Godziny Nauczyciel
1 25.06.20 stołówka 15-17.00 Kamila Malesza
2 11.06.20 gabinet 7.00-9.00 Karolina Laguna
2  ped.specjalny 02.06.19r. gabinet 8.00-9.00 Beata Hocyk
3 03.06.20 gabinet 15:00-17:00 Magdalena Lipowiecka
4 10.06.20 stołówka 15:00-17:00 Matkowska
4 ped. specjalny 16.06.19 gab logopedy 8:00-9:00 Joanna Majchrzak
5 03.06.2020

stołówka

15:00-17:00 Mirosława Mądra
5 ped. specjalny 8.06.2020 gab.log 12.30-13.30 M.Werkowska-Mazur
6 11.06.2020 r. gabinet logopedy 15:00-17:00 Julita Obiegło - Kiecka
6 ped. specjalny 09.06 gabinet log. 8.00- 9.00 Agnieszka Jarczewska
7 18.06.2020 gabinet logopedy 15:00-17:00 Magdalena Harendarz
8 09.06.2020

stołowka

15:00-17:00 Agata Wieczorek
9 23.06.2020 gabinet log 15:00-17:00 Klaudia Chojnicka
10 10.06.2020 Gabinet 15:00-17:00 Dorota Jastrzębska
10 ped. specjalny 23.06.2020 gabinet 8:00-9:00 Alicja Paprocka
11 26.06.2020 gab.logopedy 15:00-17:00 Anna Jankowska
12 23.06.2020 ( wtorek ) stołówka 15:00-17:00 Paulina Popiel
Logopeda 19.06.2020 (piątek) gabinet logopedy 15.00-16.00 Beata Gigiel
Psycholog 16.06.2020 gabinet psychologa 16.00-17.00 Julia Hylewicz